Yhteystiedot

Artekno Oy
Aakkulantie 46
36220 Kangasala

Sijainti kartalla »

Puhelin: 03 244 7600
Sähköposti: info@artekno.fi

Y-Tunnus: 2211574-9

Myynti ja asiakaspalvelu

Tekniset muovituotteet

Tommi Nelimarkka
Tuotepäällikkö
Puhelin: 050 411 2430
tommi.nelimarkka@artekno.fi
Auno Tolonen
Vientipäällikkö
Puhelin: 050 308 3295
auno.tolonen@artekno.fi
Tiina Nieminen
Avainasiakaspäällikkö
Puhelin: 050 3455 210
tiina.nieminen@artekno.fi
Esko Yrjölä
Myyntipäällikkö
Puhelin: 040 679 0969
esko.yrjola@artekno.fi
Tomi Nurmi
Myyntijohtaja
Puhelin: 050 420 1282
tomi.nurmi@artekno.fi
Merja Mattila
Asiakaspalvelu
Puhelin: 040 848 6620
merja.mattila@artekno.fi

Kylmä- ja kuumapakkaukset

Harri Rosenqvist
Tuotepäällikkö
Puhelin: 050 345 0886
harri.rosenqvist@artekno.fi
Tiina Nieminen
Avainasiakaspäällikkö
Puhelin: 050 3455 210
tiina.nieminen@artekno.fi
Tomi Nurmi
Myyntijohtaja
Puhelin: 050 420 1282
tomi.nurmi@artekno.fi

Elintarvikepakkaukset

Michael Oksanen
Tuotepäällikkö
Puhelin: 050 563 3728
michael.oksanen@artekno.fi
Kati Korpela
Asiakasvastaava
Puhelin: 050 477 8664
kati.korpela@artekno.fi
Jarkko Vairela
Pakkausasiantuntija
Puhelin: 044 363 7028
jarkko.vairela@artekno.fi

Tuotanto ja hankinta

Jussi Virtanen
Tuotantopäällikkö
Puhelin: 050 540 2152
jussi.virtanen@artekno.fi
Pasi Koivisto
Ostopäällikkö
Puhelin: 050 306 2776
pasi.koivisto@artekno.fi

Hallinto

Kimmo Korhonen
Toimitusjohtaja
Puhelin: 050 526 2298
kimmo.korhonen@artekno.fi
Annukka Koivisto
Talouspäällikkö
Puhelin: 050 527 2426
annukka.koivisto@artekno.fi
Mika Välimaa
Laatu- ja ympäristöpäällikkö
Puhelin: 050 305 3130
mika.valimaa@artekno.fi
Sari Pentinlehto
Laskutus/ostoreskontra
Puhelin: 050 302 4725
sari.pentinlehto@artekno.fi

Toimipisteet

Artekno Kangasala
Aakkulantie 46
36220 Kangasala
Puhelin: 03 244 7600
info@artekno.fi

Kartta »

Artekno Luopioinen
Niementie 1
36760 Luopioinen
Puhelin: 03 244 7600
info@artekno.fi

Kartta »

Artekno Eesti OÜ
Ehitajate 5/1
EE 40231 Sillamäe, Viro
Puhelin: +372 39 29 185
www.artekno.ee
info@artekno.ee

Kartta »

Baltskan Ehitus OÜ
Ruubassaare tee 8
EE 72720 Paide
Viro

Kartta »

Verkkolaskutusosoite

OVT-tunnus: 003722115749
Operaattoritunnus: 003703575029
Operaattori: CGI Suomi Oy

PDF-laskut sähköpostiin: ostolaskut@artekno.fi

 

Ota yhteyttä